Facebook

Toegangsplan

Toegangsplan

Contacteer de gemeentediensten

Elektronisch loket

Fixmyuccle

Verklaring gegevensbescherming

U bent hier: Home / Bestuur / Contacteer de gemeentediensten

Contacteer de gemeentediensten

Gelieve steeds uw NAAM en ADRES in uw bericht te vermelden.

Klik op een adres om naar een kaart van Google Maps te gaan.

Openingsuren gemeentediensten

Telefooncentrale: 02/348.65.11

Dienst - adres E-mail Telefoon

Begraafplaats Dieweg

Dieweg 95

begraafplaats.dieweg@ukkel.brussels

02/374.17.50

Begraafplaats Verrewinkel

Eikenboslaan 125

begraafplaats.verrewinkel@ukkel.brussels 02/348.68.38

Belastingen - Taksen

Auguste Dansestraat 3

finanalyse@ukkel.brussels

02/348.68.44

Burgemeester

Jean Vander Elstplein 29

burgemeester@ukkel.brussels

02/348.67.52

Burgerlijke Stand (behalve Bevolking)

Jean Vander Elstplein 29

burgerlijkestand@ukkel.brussels

02/348.67.64

Burgerlijke Stand - Bevolking

Jean Vander Elstplein 29

bevolking@ukkel.brussels 02/348.67.71

Cultuur

Wolvendaellaan 6

cultuur@ukkel.brussels

02/348.68.31
02/348.68.32

Derde Leeftijd

Victor Gambierstraat 21

3deleeftijd@ukkel.brussels

02/348.65.90

Economie

Alsembergsesteenweg 860

economie@ukkel.brussels

02/348.65.51

Erediensten

Auguste Dansestraat 3

finanalyse@ukkel.brussels

02/348.68.44

Financiën

Auguste Dansestraat 3

financien@ukkel.brussels

02/348.68.61

Gemeente-eigendommen - Grondregie

Beeckmanstraat 89

regie@ukkel.brussels 02/348.65.83

Groendienst

Paul Stroobantlaan 41

groendienst@ukkel.brussels

02/348.65.47

Jeugd

Alsembergsesteenweg 860

jeugd@ukkel.brussels

02/348.65.93

Milieu

Auguste Dansestraat 27

milieu@ukkel.brussels

02/348.68.92

Mobiliteit

Auguste Dansestraat 25

mobiliteit@ukkel.brussels

02/348.66.44

Onderwijs

Auguste Dansestraat 25

onderwijs@ukkel.brussels

02/348.67.97

Ontvangerij

Auguste Dansestraat 3

ontvangerij@ukkel.brussels

02/348.68.61

Openbare Reinheid

Stallestraat 160

reinheid@ukkel.brussels

02/376.30.27

Parkeren

Auguste Dansestraat 3

parkeerkaarten@ukkel.brussels 02/852.94.23

Personeelsbeheer

Beeckmanstraat 87

personeel@ukkel.brussels

02/348.67.58

Preventie

Victor Gambierstraat 21

preventie@ukkel.brussels 02/348.67.90

Reservering van parkeerplaatsen

Auguste Dansestraat 25 (2e verdieping)

reserveringvanparkeerplaatsen@ukkel.brussels 02/348.66.85

Secretariaat

Jean Vander Elstplein 29

secretariaat@ukkel.brussels

02/348.65.11

Sociale Actie

Victor Gambierstraat 21

sociaal@ukkel.brussels

02/348.68.17

Sport - Buitenschoolse Activiteiten

Alsembergsesteenweg 860

sport@ukkel.brussels

02/348.68.10
02/348.68.12
02/348.68.14

Stedenbouw

Auguste Dansestraat 25

info.stedenbouw@ukkel.brussels

02/348.66.30
Uitleendienst uitleningmateriaal@ukkel.brussels 02/376.30.27

Webmaster

Jean Vander Elstplein 29

website@ukkel.brussels

02/348.67.82

Werken

Auguste Dansestraat 25

werken@ukkel.brussels

02/348.65.52

 

Document acties

Wijziging van de openingsuren van het gemeentebestuur tijdens de zomer

Van 8 juli t.e.m. 23 augustus 2019 zijn de gemeentediensten toegankelijk voor het publiek van 7.30 tot 13.30 uur, met uitzondering van de loketten van de dienst Stedenbouw die enkel open zijn van 9 tot 12 uur. Er is geen avondpermanentie.

Opgelet !!!

Van 24/06 tot 2/09/2019 moet u voor reispassen en uittreksels uit het strafregister naar de 3 Auguste Dansestraat 3 (benedenverdieping) gaan en niet naar de 3de verdieping op het gemeentehuis. Omwille van de vervanging van de lift van het gemeentehuis werd een tijdelijke verhuizing voorzien om de toegang tot deze diensten te vergemakkelijken.

Lopende wegwerkzaamheden

Agenda

 

« augustus 2019 »
augustus
MaDiWoDoVrZaZo
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Agenda
Jaarlijkse tentoonstelling van Uccle Centre d'Art 06-06-2019 - 23-06-2020 — Kunstenhuis Ukkel - Dekenijstraat, 102
Muziek in het park op 25 augustus 2019 25-08-2019 16:00 - 17:00 — Wolvendaelpark - Toegang : Rodestraat / Wolvendaellaan
Muziek in het park op 1 september 2019 01-09-2019 16:00 - 17:00 — Wolvendaelpark - Toegang : Rodestraat / Wolvendaellaan
De Rommelmarkt voor Kinderen 08-09-2019 09:00 - 18:00 — Wolvendael Park
Jeugd in Feest 08-09-2019 10:00 - 18:00 — Wolvendael Park
Aankomende agenda-items...

 

Kaart met duurzame middelen

Agenda 21

Fairtradegemeenten

Energieloket