Facebook

Toegangsplan

Toegangsplan

Contacteer de gemeentediensten

Elektronisch loket

Fixmyuccle

U bent hier: Home / Bestuur / Contacteer de gemeentediensten

Contacteer de gemeentediensten

Gelieve steeds uw NAAM en ADRES in uw bericht te vermelden.

Klik op een adres om naar een kaart van Google Maps te gaan.

Openingsuren gemeentediensten

Telefooncentrale: 02/348.65.11

Dienst - adres E-mail Telefoon

Begraafplaats Dieweg

Dieweg 95

begraafplaats.dieweg@ukkel.brussels

02/374.17.50

Begraafplaats Verrewinkel

Eikenboslaan 125

begraafplaats.verrewinkel@ukkel.brussels 02/348.68.38

Belastingen - Taksen

Auguste Dansestraat 3

finanalyse@ukkel.brussels

02/348.68.44

Burgemeester

Jean Vander Elstplein 29

burgemeester@ukkel.brussels

02/348.67.52

Burgerlijke Stand (behalve Bevolking)

Jean Vander Elstplein 29

burgerlijkestand@ukkel.brussels

02/348.67.64

Burgerlijke Stand - Bevolking

Jean Vander Elstplein 29

bevolking@ukkel.brussels 02/348.67.71

Cultuur

Wolvendaellaan 6

cultuur@ukkel.brussels

02/348.68.31
02/348.68.32

Derde Leeftijd

Victor Gambierstraat 21

3deleeftijd@ukkel.brussels

02/348.65.90

Economie

Alsembergsesteenweg 860

economie@ukkel.brussels

02/348.65.51

Erediensten

Auguste Dansestraat 3

finanalyse@ukkel.brussels

02/348.68.44

Financiën

Auguste Dansestraat 3

financien@ukkel.brussels

02/348.68.53

Gemeente-eigendommen - Grondregie

Beeckmanstraat 89

regie@ukkel.brussels 02/348.65.83

Groendienst

Paul Stroobantlaan 41

groendienst@ukkel.brussels

02/348.65.47

Informatica

Jean Vander Elstplein 29

informatica@ukkel.brussels

02/348.67.82

Jeugd

Alsembergsesteenweg 860

jeugd@ukkel.brussels

02/348.65.93

Milieu

Auguste Dansestraat 27

milieu@ukkel.brussels

02/348.68.92

Mobiliteit

Auguste Dansestraat 25

mobiliteit@ukkel.brussels

02/348.66.44

Onderwijs

Auguste Dansestraat 25

onderwijs@ukkel.brussels

02/348.67.97

Ontvangerij

Auguste Dansestraat 3

ontvangerij@ukkel.brussels

02/348.68.61

Openbare Reinheid

Stallestraat 160

reinheid@ukkel.brussels

02/376.30.27

Parkeren

Auguste Dansestraat 3

parkeerkaarten@ukkel.brussels 02/852.94.23

Personeelsbeheer

Beeckmanstraat 87

personeel@ukkel.brussels

02/348.67.58

Preventie

Victor Gambierstraat 21

preventie@ukkel.brussels 02/348.67.90

Reservering van parkeerplaatsen

Auguste Dansestraat 25 (2e verdieping)

reserveringvanparkeerplaatsen@ukkel.brussels 02/348.66.85

Secretariaat

Jean Vander Elstplein 29

secretariaat@ukkel.brussels

02/348.67.42

Sociale Actie

Victor Gambierstraat 21

sociaal@ukkel.brussels

02/348.68.17

Sport - Buitenschoolse Activiteiten

Alsembergsesteenweg 860

sport@ukkel.brussels

02/348.68.10
02/348.68.12
02/348.68.14

Stedenbouw

Auguste Dansestraat 25

info.stedenbouw@ukkel.brussels

02/348.66.30
Uitleendienst uitleningmateriaal@ukkel.brussels 02/376.30.27

Webmaster

Jean Vander Elstplein 29

website@ukkel.brussels

02/348.67.82

Werken

Auguste Dansestraat 25

werken@ukkel.brussels

02/348.65.52

 

Document acties

Bij wijze van uitzondering en omwille van de slechte weersomstandigheden worden het aperitief en de markt van Horzel op vrijdag 18 augustus geannuleerd.

Afspraak volgende week.

Naar aanleiding van de 2e editie van de Brussels Equistrian Endurance Masters:

De Terhulpensesteenweg tussen de Lorrainedreef en de Franklin Rooseveltlaan en het Terkamerenbos in de richting van het centrum zijn voor het verkeer gesloten op 17/08 tot en met 19/08 van 9 u. tot 21 u.

Lopende wegwerkzaamheden

Agenda

 

« augustus 2017 »
augustus
MaDiWoDoVrZaZo
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Agenda
Start van het nieuwe seizoen van Kunst ter plaatse! 14-05-2017 - 24-09-2017 — Sint-Pietersvoorplein, Wolvendaelpark
CULTUUR - “Ontmoetingen op foto vastgelegd in Ukkel : Feest, werk, toeval, enz” 16-07-2017 - 31-08-2017 — Dekenij-Kunstenhuis Ukkel - Dekenijstraat, 102
CULTUUR - Concert in het Wolvendaelpark op 20 augustus 2017 20-08-2017 11:30 - 12:30 — Openluchttheater - Rodestraat/Wolvendaellaan
CULTUUR - Concert in het Wolvendaelpark op 27 augustus 2017 27-08-2017 11:30 - 12:30 — Openluchttheater - Rodestraat/Wolvendaellaan
Jeugd in Feest 10-09-2017 10:00 - 18:00 — Wolvendaelpark
Aankomende agenda-items...

 

Kaart met duurzame middelen

Agenda 21

Energieloket